ترفند طراحی

چندین ترفند برا دلباز کردن آپارتمان‌های کوچک

استفاده از رنگ‌های روشن برای دکوراسیون منزل

رنگ‌های روشن

سراغ رنگ‌های روشن بروید، استفاده از رنگ های روشن وکاغذ دیواری با طرح‌های ساده و رنگ‌های خنثی باعث بزرگ‌تر دیده شدن منزل و ایجاد فضایی دلباز می‌شود و فضای نشیمن را دلنشین‌تر میکند، پس بنابراین برای خانه های کوچک رنگ‌های تیره و کاغذ دیواری با طرحهای شلوغ را فراموش کنید.

استفاده از میز با پایه های باریک

استفاده از میز و مبلمان ساده

برای دکوراسیون منازل و نشمینهای کوچک، بهتر است از میز و مبلمان با پایه های باریک تری استفاده کنید تا فضای منزل بیش از حد اشغال نشود. این ترفند باعث میشود که دید خلوت‌تری به خانه شما داده شود.

استفاده از فرش های کوچک برای دکوراسیون منزل

فرش و موکت‌های ساده و کوچک

در حال حاضر، بیشترهای خانه های امروزی دارای کفپوش‌های مدرنی مانند پارکت و سرامیک هستند، بهمین علت شما میتوانید از فرشهای کوچک برای فضای داخلی خانه استفاده کنید تا فضای خانه بزرگتر دیده شود و اگر کفپوش مناسبی ندارید بهتر است از موکت‌های ساده و با رنگ‌های خنثی را جایگزین طرح‌های شلوغ و تیره کنید.

آینه‌های دکوراتیو

استفاده از آینه‌های دکوراتیو

آینه یکی از وسایلیست که استفاده آن در دکوراسیون داخلی همیشه شیک، جذاب و کابردی بوده ، درفضاهای بزرگ میشود از آینه های کوچک استفاده کرد اما در منازل کوچک بهتر است آينه های دکوراتیو بزرگ و تمام قد جایگزین آینه و اکسسوری های کوچک شود، و همچنین بهتراست آینه های بزرگ روبروی منبع نور طبیعی استفاده کنید تا تاثیر آن‌را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *