اکسترابد تخت تاشو آمریکایی و کاربرد آن چیست؟

اکسترابد تخت تاشو آمریکایی و کاربرد آن چیست؟

بررسی ساختار و مزیت ‌های اکسترابد:

 

فرض کنید که شما قصد خرید یک تخت را دارید، ولی از طرفی فضای کافی برای قرار دادن آن در منزل خود را ندارید؛ در چنین شرایطی چه کار می‌کنید؟ چطور باید این مشکل را حل کنید تا بتوانید در عین حال که از وجود یک تخت بهره‌مند می‌شوید، بدون پر شدن بیش از حد فضا آن را در جای مشخصی از منزل خود قرار دهید؟ در چنین شرایطی بهترین گزینه پیش روی شما اکسترابد است. اکسترابد یا تخت تاشو آمریکایی می‌تواند این مشکل را حل کند و به عنوان یک تخت خواب پاسخگوی اکثر نیاز‌های شما عزیزان باشد.

در این مطلب به بررسی ساختار، مزیت‌ها و موارد استفاده از اکسترابد می‌پردازیم.

 

 

ساختار کلی:

اکسترابد به گونه‌ای طراحی شده است که بتوانید آن را باز و بسته کنید. در واقع این تخت تاشو دارای چند بخش است که به واسطه لولا‌هایی که بر روی آن تعبیه شده است قادر خواهید بود که در هر زمان تخت را به طور کامل جمع کرده و یا آن را باز کنید. همچنین برای‌آسایش و راحتی هرچه بیشتر افراد چهار چرخ در تخت قرار داده شده که واسطه ان امکان انتقال تخت از محلی به محل دیگر فراهم شده است. با وجود چرخ‌های روان قادر هستید که در هر زمانی تخت را به محل مورد نظر خود انتقال دهید.

همچنین قابلیت جمع شدن یا به عبارتی تاشو بودن اکسترابد این امکان را برای شما فراهم کرده است تا در شرایطی که از تخت استفاده نمی‌کنید، بتوانید آن را به طور کامل جمع کرده و در گوشه‌ای قرار دهید. جالب است بدانید که این تخت در حالت باز به اندازه یک تخت عادی است، ولی در شرایط بسته و جمع شده فقط حدود 30 سانتی‌متر فضا را اشغال می‌کند. در نتیجه شما می‌توانید بدون اشغال شدن یا شلوغ شدن فضای منزل خود، از وجود یک تخت خواب بهره‌مند شوید.

 

جنس تخت:

دیواره‌ها و سر تخت از جنس MDF بوده و از مقاومت بالایی برخوردار است. در نتیجه هنگام استفاده یا جمع کردن اکسترابد نگرانی از بابت ایجاد ترک یا شکستگی وجود نخواهد داشت و با خیالی راحت می‌توانید از آن استفاده کنید. همچنین برای افزایش مقاومت هنگام استفاده یک ضامن نگهدارنده در تخت تعبیه شده است که به واسطه آن بتواند وزن بالایی را تحمل کرده و با افزایش فشار از هم گسسته نشود. علاوه بر ضامن و MDF، این نوع تخت دارای اسکلت تمام فلزی نیز می‌باشد که دوام و مقاومت بسیار بالایی دارد.

 

تشک طبی:

باید بدانید که تخت تاشوی آمریکایی دارای تشک طبی نیز بوده و می‌تواند‌آسایش و آرامش بیشتری را در حین استفاده برای شما فراهم کند. با استفاده از این تخت تاشو علاوه بر راحتی، می‌توانید از بروز درد در ناحیه کمر، گردن، زانو و دیگر بخش‌های ستون فقرات خود جلوگیری کنید. در نتیجه اکسترابد علاوه بر آرامش، تضمین‌کننده سلامت شما نیز می‌باشد.برای مطالعه بیشتر به مقاله خرید تشک خوشخواب از کارخانه مراجعه کنید.

رنگ تخت:

این تخت تاشو در رنگ‌بندی‌های سفید، مشکی و قهوه‌ای تولید و در بازار عرضه می‌شود. همچنین نکته حائز اهمیت نوع رنگ به کار رفته در این تخت است که الکترواستاتیک می‌باشد. رنگ‌های الکترواستاتیک ضد خش هستند و به همین واسطه در مقایسه با رنگ‌های عادی عمر و دوام بالاتری دارند. در نتیجه حتی بعد از چند سال رنگ اکسترابد دچار فرسودگی نمی‌شود و از لحاظ ظاهر نیز خیالتان راحت خواهد بود.

 

به طور کلی اکسترابد زیبا، مقاوم و کاربردی طراحی می‌شود و از لحاظ ظاهر و کارایی در مقایسه با تخت‌های عادی در یک جایگاه قرار خواهد گرفت.

 

موارد استفاده اکسترابد:

کاربرد‌های اصلی تخت تاشو آمریکایی عبارتند از:

 

هتل‌:

به عنوان اصلی‌ترین موارد استفاده تخت تاشو آمریکایی باید به هتل‌ها اشاره کنیم. به طور کلی هتل‌ها تلاش می‌کنند تا فضای اتاق‌های خود را به گونه‌ای طراحی کنند که مورد قبول تمام افراد باشد و بتواند در طول اقامت آن‌ها پاسخگوی نیاز‌هایشان باشد. به همین دلیل یکی از مواردی که در اکثر هتل‌ها به آن پرداخته می‌شود استفاده از اکسترابد تخت تاشو آمریکایی به جای تخت معمولی است. دلیل اصلی این موضوع میزان فضای کمی است که این تخت اشغال می‌کند. به واسطه قابلیت تاشو بودن افراد قادر هستند تا در زمان استراحت خود آن را باز کرده و از آن استفاده کنند و همچنین در شرایطی که برای پرداختن به امور شخصی خود به فضای بیشتری احتیاج دارند، آن را جمع کرده و در گوشه‌ای قرار دهند. علاوه بر این مورد، وجود چرخ در تخت‌های تاشو باعث می‌شود تا افراد مستقر در هتل بتوانند بدون مواجه شدن با مشکل و سختی تخت را به محل مورد نظر خود انتقال دهند.

در نتیجه استفاده از اکسترابد در هتل‌ها تاثیر بسزایی بر میزان راحتی افراد مستقر در آن دارد و مدیران هتل‌ها باید به این نکته توجه ویژه‌ای داشته باشند.

 

منزل شخصی:

به عنوان دیگر کاربرد اصلی اکسترابد تخت تاشو آمریکایی باید به استفاده آن در منازل و آپارتمان‌های مسکونی اشاره کنیم. همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم، دغدغه بسیاری از افراد میزان فضای کم محلی است که در اختیار دارند و با این وجود تلاش می‌کنند تا برای قرار دادن یک تخت خواب در منزل خود چاره‌ای بیندیشند. به همین دلیل استفاده از اکسترابد برای خانه‌هایی با متراژ پایین و یا دارای وسایل زیاد گزینه بسیار مناسبی است و با وجود آن دیگر افراد دغدغه‌ای از بابت فضای کم در منزل خود نخواهند داشت.

همچنین در شرایطی ممکن است افراد بیمار شوند و جابجایی برایشان سخت باشد. در چنین شرایطی وجود یک اکسترابد در منزل ضروری است، چرا که به واسطه ساختار ویژه آن قادر هستید تا فرد بیمار را بر روی تخت از محلی به محل دیگر انتقال دهید. وجود چرخ در تحت تاشو آمریکایی سبب شده تا شما علاوه بر در اختیار داشتن تختی با امکانات معمولی، بتوانید از امکانات ویژه‌ای از این قبیل نیز استفاده کنید.

در نتیجه اگر به تختی نیاز داردی که هم جای کمی را اشغال کند و در عین حال به عنوان یک تخت خواب عادی پاسخگوی نیاز‌های شما باشد، اکسترابد بهترین گزینه موجود به حساب می‌آید.

 

ویلا:

بله عنوان دیگر کاربرد تحت تاشو آمریکایی می‌توانیم به استفاده از آن در ویلا‌ها اشاره کنیم. به طور کلی عموم افراد برای تفریح در ویلا ساکن می‌شوند و اغلب می‌خواهند که از فضا و امکانات آن نهایت استفاده را ببرند. به همین دلیل وجود اکسترابد در ویلا‌ها سبب می‌شود تا افراد بتوانند در مواقع استراحت از آن استفاده کنند و در مواقع دیگر آن را جمع کنند و در گوشه‌ای از فضا قرار دهند. پس تخت تاشو می‌تواند گزینه مناسبی برای استفاده به عنوان یک تخت خواب در ویلا‌ها نیز باشد.

خرید انواع اکسترابد با مناسب‌ ترین قیمت:

در این مطلب به طور کامل به بررسی ویژگی‌ها، مزیت و ساختار اکسترابد تخت تاشو آمریکایی پرداختیم و همچنین موارد استفاده آن را نیز مورد بررسی قرار دادیم. در مجموع تخت تاشو می‌تواند گزینه بسیار مناسبی به عنوان یک تخت خواب باشد و در عین حال که می‌تواند شرایط مطلوبی را در هنگام استفاده برای افراد ایجاد کند، فضای بسیار کمی را اشغال خواهد کرد. همچنین به واسطه وجود تشک طبی سلامت افراد نیز تضمین خواهد شد. باید بدانید که اکسترابد به دلیل قسمت مناسب خود نیز مورد توجه افراد قرار می‌گیرد و در صورتی که قصد خرید یک تخت خواب با قیمت مناسب را دارید، می‌توانید تخت تاشو را به عنوان اولین گزینه پیش روی خود در نظر بگیرید.

در صورت تمایل به خرید انواع تخت تاشو آمریکایی می‌توانید با مراجعه به فروشگاه وبسایت و بررسی مدل‌های موجود، گزینه مورد نظر خود را انتخاب و آن را با مناسب‌ترین قیمت و به صورت اورجینال به همراه ضمانت نامه اصالت کالا خریداری کنید.