شرایط و ضوابط استفاده از سایت ایرامون

استفاده از فروشگاه اینترنتی ایرامون به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی ایرامون بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
خدمات و محصولات این سایت براى استفاده شخصى و یا فروش در نمایندگی ها عرضه شده است و مالكیت معنوی برند موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.
اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده پیوسته به روزرسانی می شود.بنابراین مشتریان باید پس از درج کالا نسبت به اخذ آخرین تغییرات با مسئولین فروش سایت هماهنگی لارم را انجام دهند.
كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
فروشگاه اینترنتی ایرامون  هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) هنگام پرداخت بانکی نمی پذیرد.
تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی ایرامون با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.
سایر سایت ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در فروشگاه لینك شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی ایرامون مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
ارتباط فروشگاه اینترنتی ایرامون با کاربران از طریق IR بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.
فروشگاه اینترنتی ایرامون به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی ایرامون ، سایت iramoon.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
فروش کالا بر مبنای نوع و تعدادی صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی ایرامون درج نموده است.
فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.
ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا است.
مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی ایرامون درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریك از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.
خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

شرایط و ضوابط خرید تشک های ایرامون 

لطفا به نکات زیر توجه فرمایید :

1-تشک خریداری شده حتما پلمپ باشد و بعد از خرید سریال تشک را به سرشماره درج شده ارسال و از اصالت محصول اطمینان حاصل فرمائید.

2-هنگام خرید تشک ایرامون توجه داشته باشید محصول متناسب با وزن مشخص و یا در صورت موارد خاص با مشورت پزشک مربوطه( طبی ویا طبی فنری ) انتخاب شود.

3-تشک خریداری شده با توجه به شرایط گارانتی فقط در صورتی که قابل تعمیر نباشد، تعویض می گردد.

4-هرگونه خدمات در مدت گارانتی با ارائه فاکتور و کارت گارانتی ممهور شده توسط نمایندگی مجاز و عوامل فروش کارخانجات ایرامون-فرم فلز قابل انجام می باشد.

5-تغییر حالت تشک : پشت و رو کردن به صورت دوره ای هر ماه 6 ماه یکبار باید انجام شود زیرا این فرآیند باعث می شود تا پارچه و لایه های آن به صورت یکسان مورد استفاده قرار گیرد و مانع از فرسودگی تشک می گردد.

6-استفاده از خدمات گارانتی با تایید کارشناس مربوطه قابل انجام می باشد.

شرایطی که باعث خارج شدن تشک از گارانتی می گردد

1- پاره شدن پارچه تشک در اثر وارد شدن  اجسام تیز و برنده

2-مناسب نبودن تخت،کف تخت و یا کوچک بودن آن

3-مخدوش شدن سریال تشک

4-آسیب دیدگی فنر به دلیل انتخاب و استفاده افرادد با وزن زیاد، قراردادن اجسام و اشیا سنگین و استفاده نامناسب ( نشستن طولانی مدت) بر روی تشک

5-وجود لکه ها : بسیاری از مایعات می توانند فوم تشک را خورده و باعث تجزیه محصول و از بین رفتن تمامیت ساختار آن شوند.

6-شستشوی تشک

7-عدم رعایت برنامه چرخشی

8- سوختگی اعم از پارچه یا فوم بر اثر وسایل گرما زا مانند اتو ، بخاری برقی و گازی و…….

9-خم کردن تشک در جابه جایی ها و افتادن تشک از ارتفاع

10-تابش مستقیم نور خورشید

11-صدمات ناشی از حوادث طبیعی مانند آتش سوزی، سیل و زلزله

12-نداشتن فاکتور خرید و ضمانت نامه

 

شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است شرایط و ضوابط سایت ایرامون به شرح موارد زیر دقت فرمایید.

ارسال سفارشات در محدوده شهر بزرگ مشهد از طریق باربری های طرف قرارداد شرکت و به صورت رایگان و در سایر شهرستانها با باربری های رسمی انجام می شود.

الف) در مراکز استان و شهرستان (بجز مشهد)

حمل کلیه سفارشات توسط باربری های مجوز دار صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی ایرامون  هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط آنان ندارد.
مدت زمان تحویل محموله ها بین سه تا پنج روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به تیپاکس به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مسئول حمل در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی ایرامون هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت حمل و نقل و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی ایرامون هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

ب) در محدوده شهر مشهد

حمل کلیه سفارشات توسط وسایط حمل و نقل  شرکت صورت می پذیرد و با اطلاع قبلی و بدون هزینه حمل خواهد بود.
مدت زمان تحویل محموله ها ۳ تا ۵ روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پیک به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

الف) برگشت کالا (حق انصراف)

تا ۲۴ ساعت بعد از سفارش در صورت عدم شروع ساخت سفارش، در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

ب) گارانتی

مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده است (در صورت عدم درج موارد مذكور در این قسمت، گارانتی برای آن كالا وجود ندارد) اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.
برای توضیحات بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما با نمایندگان فروش کالای ایرامون در ارتباط باشید.-