درراستای نیاز بازار، کارخانه تشک و کالای خواب با برند” ایرامون” درسال 1390 در کنار برند فرم فلزکه از سال 1373 فعال بوده است ایجاد وبه بهره برداری رسید. .

تنوع فوق العاده محصولات ایرامون که در زمینه های مختلف ساخت دكوراسيون داخلي مانند:

سرويس هاي مبلمان ، مبل های تختخواب شو ، سرویس های ناهارخوري ، سرويس هاي خواب ( تخت خواب ، باکس های هتلی و خانگی – باکس های جکدار – تخت های تاشو دیواری واکسترابد ) ،شلف – دکوری ،تشک کالای خواب می باشد ، که این شرکت را به برند درجه یک از لحاظ تنوع و کیفیت و پشتیبانی محصولات تبدیل کرده است.

توجه به کیفیت محصولات و بهبود مستمر آنها از متد روز و ایده های جدید و خلاق و تضمین کیفیت و ارتقاء سطح استانداردهای کارخانه ای از اهداف اصلی ماست.ما بر این باوریم که در برابر تمامی مشتریانی که از محصولات و خدمات ما استفاده می کنند، کاملا مسئولیم. و به خواسته های مشتریان توجه داریم و در جهت مرتفع نمودن آنها گام بر خواهیم داشت. توجه به نیاز مشتریان و کوشش در جهت تولید محصولات متمایز و قابل رقابت از هر حیث، از اهداف استراتژیک ماست و بعد ازگذشت 27 سال تلاش در صدد بالابردن هر چه بیشترتنوع و کیفیت در محصولات خود نیز هستیم.

تعالی و درخشش بلامنازع نام ایرامون (فرم فلز) در تارک صنعت مبلمان کشور و تبدیل آن به یک برند بین المللی هدف نهایی ماست. بمنظور رفاه حال شما مردم عزیز،سیاست گروه ایرامون فرم فلز حذف واسطه و خرید ارزان و با کیفیت برای شما سروران می باشد. می توان گفت با خرید ازنمایشگاه های مرکزی قیمت های تمام شده برای شما همانند قیمت درب کارخانه می باشد.. امکان ارسال تمامی محصولات به سراسر کشور با باربری های مجاز حمل مبلمان. تمامی محصولاتی که در سایت مشاهده میکنید رنگ و پارچه به انتخاب مشتری می باشد.

هدف ما جلب رضایت مشتری است؛ تمامی محصولات ۳ سال ضمانت نامه کتبی و ۱۰ سال خدمات پس فروش دارد.

 

نمایشگاه مبلمان ایرامون
ایرامون ارامش خیالمون
  • ضمانت : در شرکت ایرامون فروش محصول ابتدای یک همکاری است . ما زمانی که محصولی را به مشتری تحویل میدهیم , هدف خود را کسب رضایت مشتری در راستای برند سازی میدانیم و از ارائه هرگونه ضمانت به مشتریان خود دریغ نداریم .
  • خدمات جانبی پس از فروش : انواع محصولات ایرامون در ابعاد و اندازه های مختلف قابل ارائه هستند . همچنین محصول را به سفارش شما تغییر رنگ در فلز و پارچه می دهیم..
    مشاوره در انتخاب رنگ (دکوراسیون) : مشاوران ما در ایرامون قبل از خرید پیشنهاداتی مناسب و به صورت رایگان با فضای شما ارائه میکنند . .
  • ظرافت و زیبایی : کلیه محصولت ما به صورت کلاف کاملا فلزبا جوش co2 که بسیار مستحکم و مدرنیته و منطبق با بهترین ها واستاندارهای روز دنیا به شما ارایه میگردد.
  • مدت زمان تحویل : انتخاب هر محصول و نوع درخواست های مشتری در زمان تحویل تاثیر گزار است که این زمان بین 5 تا 20 روز می باشد.
    تخفیفات : بنا به نوع و مقدار خرید , تخفیفات خوبی به مشتریان خود تقدیم مینماییم. .
  • تست